Dekorační válečky

  • Domů /
  • Dekorační válečky

Prodej dekoračních válečků

Již nemusíte ztrácet čas a energii s lepením nástěnných tapet! Pomocí dekoračních válečků rozzáříte Vaše domovy - jednoduše a rychle.

Centrum malířů zahájilo v roce 2013 prodej klasických malířských dekoračních válečků. Nabízíme celkem 220 různých druhů. Šířka jednoho válečku je 16 cm. Dále prodáváme bordur válečky, šířka jednoho je 2 cm. V nabídce máme taktéž držáky na bordur válečky a nastavitelné vidlice s namáčecími válcemi pro vodorovné válečkování.

Dekorační malířské válečky

Informace k objednání

Válečky distribuujeme na dobírku po celé ČR. Pro způsob doručení můžete využít Českou poštu nebo Zásilkovnu. Válečky objednávejte na e-mailové adrese info@centrummaliru.cz nebo využíjte náš kontaktní formulář. Všechny objednávky jsou nezávazné a musí být z naší strany potvrzeny.

Ceník:

Klasický váleček 16 cm 345,- Kč
Bordur váleček 220,- Kč
Vidlice pro vodorovné, svislé válečkování a různé techniky 345,- Kč
Namáčecí váleček k vidlici 220,- Kč
Držák na bordur válečky s namáčecím válečkem 320,- Kč

Vzorník válečků

Na každém z obrázků se nachází více vzorů. U každého vzoru je napsáno číslo, které identifikuje dekorační váleček. Do každé objednávky prosím uveďte číslo dekoračního válečku a požadovaný počet kusů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací Souhlasím